Ratanové rohože na balkon: Oživte svůj prostor na balkoně a užijte si více soukromí

Vítejte na www.prima-květináče.cz - vašem spolehlivém partnerovi pro vylepšení vašeho venkovního prostoru! Dnes se společně podíváme na jedinečný prvek, který může zásadně změnit atmosféru vašeho balkonu, a to ratanové rohože. Proč jsou tak populární a jak mohou vytvořit příjemné prostředí pro odpočinek a relaxaci?

Proč volit ratanové rohože na balkon?

Ratan je nejen krásný materiál, ale i extrémně odolný vůči povětrnostním vlivům. To znamená, že vaše ratanové rohože budou na balkoně vypadat skvěle i po mnoha sezónách. Ratanové rohože jsou také lehké, což umožní snadnou manipulaci při montáži.

1  
 
rohož na balkon
ks
Cena bez DPH:1 611
Cena s DPH1 949
Sleva250
Původní cena2 199
 
boční zástěna na balkon
ks
Cena bez DPH:1 611
Cena s DPH1 949
Sleva250
Původní cena2 199
 
Boční stínící rohož na balkon, folie na zastínění balkonu
ks
Cena bez DPH:5 198
Cena s DPH6 290
Sleva400
Původní cena6 690
 
boční zástěna na pergolu a terasu, zastínění balkónu
ks
Cena bez DPH:305
Cena s DPH369
Sleva30
Původní cena399
1  

Styl a design

Ratanové rohože nejsou pouze praktické, ale také stylové. Vzorek „ratan“ je stále velmi populární a můžete ho vidět na mnoha výrobkách, které se používají kolem domu (zahradní nábytek, květináče a truhlíky a také rohože na balkon). Ratanové rohože se nabízejí v několika barvách. Mezi nejpopulárnější patří přírodní odstín (natur), hnědá a šedá. Každý si může vybrat tu, která nejlépe pasuje k jeho domu nebo balkonu. Ratanové rohože poskytnou nejen soukromí, ale také dodají vašemu balkonu příjemný a útulný vzhled.

Vytvořte si vlastní oázu

S ratanovými rohožemi můžete snadno vytvořit svůj vlastní soukromý koutek na balkoně. Udělejte si pohodlí s oblíbenou knihou, relaxujte s oblíbeným nápojem nebo si užijte klidnou večerní atmosféru. Ratanové rohože vám umožní zažít venkovní prostor naplno, aniž byste byli vystaveni zvědavým pohledům sousedů.

Snadná instalace a údržba

Instalace ratanových rohoží hračka. Ratanová rohož se velmi snadno řeže, postačí Vám k tomu ostrý nůž. K uchycení Vám pak postačí plastové upínací pásky. Existují také varianty rohoží, které jsou již vybaveny ocelovými kroužky pro snadnější montáž. Ratan je také velmi snadný na údržbu - stačí občasné setření vlhkým hadříkem nebo jemným kartáčem a zůstane krásný a odolný.

Oživte svůj balkon s ratanovými rohožemi!

Získejte si vlastní kousek pohody a stylu přidáním ratanových rohoží na váš balkon. Navštivte naše webové stránky www.prima-květináče.cz a prozkoumejte naši širokou nabídku ratanových rohoží.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace