Boční stínící rohož na balkon, folie na zastínění balkonu

✔️rychlé a levné řešení -boční stínící rohož na balkon, folie na zastínění balkonu ✔️

kliknutím zvětšíte
Prima-květináče Boční stínící rohož na balkon, folie na zastínění balkonu samozavlažovací plastové venkovní závěsné
Prima-květináče Boční stínící rohož na balkon, folie na zastínění balkonu samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Boční stínící rohož na balkon, folie na zastínění balkonu samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Boční stínící rohož na balkon, folie na zastínění balkonu samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Boční stínící rohož na balkon, folie na zastínění balkonu samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Boční stínící rohož na balkon, folie na zastínění balkonu samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Boční stínící rohož na balkon, folie na zastínění balkonu samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Boční stínící rohož na balkon, folie na zastínění balkonu samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Boční stínící rohož na balkon, folie na zastínění balkonu samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Boční stínící rohož na balkon, folie na zastínění balkonu samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Boční stínící rohož na balkon, folie na zastínění balkonu samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Boční stínící rohož na balkon, folie na zastínění balkonu samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Boční stínící rohož na balkon, folie na zastínění balkonu samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Boční stínící rohož na balkon, folie na zastínění balkonu samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Boční stínící rohož na balkon, folie na zastínění balkonu samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Boční stínící rohož na balkon, folie na zastínění balkonu samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Boční stínící rohož na balkon, folie na zastínění balkonu samozavlažovací plastové venkovní závěsné
ks
Cena s DPH : 6 290 Kč
Cena bez DPH : 5 198 Kč
DPH:21 %
Sleva:400 Kč
Původní cena s DPH:6 690 Kč
Původní cena bez DPH:5 529 Kč
Dostupnost:skladem

Boční stínící rohož na balkon Ratmari  - barva bílá 20m

Boční stínící rohož na balkon, folie na zastínění balkonuBoční stínící rohož na balkon z umělého ratanu vám pomůže vytvořit soukromí na balkoně, zahradě, v altánku nebo na terase.

Parametry boní stínící rohože na balkon v roli:

  • výška zástěny: 1 m
  • délka: 20 m

V případě, že nepotřebujete celou roli o délce 20m, můžete si objednat přesnou délku boční stínící rohože na balkon a pergolu v metráží nebo již hotové zástěny na balkon a pergolu v délkách 3 a 5m. 

Snadná práce s úpravou rozměrů ratanové boční stínící rohože na balkon a uchycením:

Boční stínící rohož na balkon, folie na zastínění balkonu

Boční stínící rohož na balkon lze snadno zkracovat (nůžkami nebo nožem).

Boční stínící rohož na balkon, folie na zastínění balkonu

Boční stínící rohož na balkon, folie na zastínění balkonu

Boční stínící rohož na balkon nebo terasu nejsnadněji připevníte pomocí spojovacích pásku. Pásek provlečete mezerou mezi jednotlivými ratanovými vlákny a upevníte ke k zábradlí. Spojovací pásky naleznete ve této kategorii.

Doporučené vzdálenosti mezi upínacími pásky v závislosti na podmínkách:

  • Návětrná strana: ca 20 cm
  • Závětrná strana: ca 30-40 cm

Boční stínící rohož na balkon, folie na zastínění balkonu

V případě, že boční stínící rohož na balkon budete uchycovat např. na dřevěný povrch, použijte sponkovačku, hřebíky nebo vruty.

Pro pevnější uchycení si můžete sami vytvořit na vaši ratanové zástěně kovové otvory. Postup jak na to naleznete ZDE  (zároveň vám nabízíme možnost si objednat sadu na vytvoření kovových ok).

 Boční stínící rohož na balkon, folie na zastínění balkonuBoční stínící rohož na balkon, folie na zastínění balkonu

Nabízíme Vám také dekorativní boční lišty, kterými velmi pevně uchytíte boční okraje boční stínící rohože na balkon Ratmari. Více informací naleznete ZDE.


Ratanové boční stínící rohože na balkon jsou vyrobené z technoratanu, jehož hlavní výhody jsou:

  • Stálobarevnost, odolná povětrnostním vlivům
  • vysoká stabilita: díky vzájemně na sobě přilepeným vrstvám se materiál nikdy neroztřepí
  • originální bezúdržbový oboustranný ratanový povrch
  • Jednoduchá údržba (snadno omyvatelná vodou)
  • odolnost UV záření, garance stálobarevnosti povrchu
  • voděodolný, mrazuvzdornost

Boční stínící rohož na balkon, folie na zastínění balkonu

Velmi snadná a rychlá údržba ratanové boční stínící rohože na balkon.

Prohlédněte si naší kompletní nabídku: "Zástěny na terasu"

Potřebujete poradit ? Prima-květináče Boční stínící rohož na balkon, folie na zastínění balkonu samozavlažovací plastové venkovní závěsné

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Související odkazy

Rohože na balkon

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace