Zástěna na terasu, pergolu a balkonové zábradlí

✔️rychlé a levné řešení - ratanová zástěna na terasu, pergolu a balkonové zábradlí ✔️

kliknutím zvětšíte
Prima-květináče Zástěna na terasu, pergolu a balkonové zábradlí samozavlažovací plastové venkovní závěsné
Prima-květináče Zástěna na terasu, pergolu a balkonové zábradlí samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Zástěna na terasu, pergolu a balkonové zábradlí samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Zástěna na terasu, pergolu a balkonové zábradlí samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Zástěna na terasu, pergolu a balkonové zábradlí samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Zástěna na terasu, pergolu a balkonové zábradlí samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Zástěna na terasu, pergolu a balkonové zábradlí samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Zástěna na terasu, pergolu a balkonové zábradlí samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Zástěna na terasu, pergolu a balkonové zábradlí samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Zástěna na terasu, pergolu a balkonové zábradlí samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Zástěna na terasu, pergolu a balkonové zábradlí samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Zástěna na terasu, pergolu a balkonové zábradlí samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Zástěna na terasu, pergolu a balkonové zábradlí samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Zástěna na terasu, pergolu a balkonové zábradlí samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Zástěna na terasu, pergolu a balkonové zábradlí samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Zástěna na terasu, pergolu a balkonové zábradlí samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Zástěna na terasu, pergolu a balkonové zábradlí samozavlažovací plastové venkovní závěsné
ks
Cena s DPH : 6 290 Kč
Cena bez DPH : 5 198 Kč
DPH:21 %
Sleva:400 Kč
Původní cena s DPH:6 690 Kč
Původní cena bez DPH:5 529 Kč
Dostupnost:skladem

Zástěna na terasu, pergolu a balkonové zábradlí Ratmari  - barva přírodní 20m

Zástěna na terasu, pergolu a balkonové zábradlíZástěna na terasu, pergolu a balkonové zábradlí z moderního umělého ratanu vám pomůže vytvořit soukromí na balkoně, zahradě, v altánku nebo na terase.

Parametry zástěny na balkon, pergolu v roli:

  • výška zástěny: 1 m
  • délka: 20 m

V případě, že nepotřebujete celou roli o délce 20m, můžete si objednat přesnou délku balkonové zástěny na balkon a pergolu v metráží nebo již hotové zástěny na balkon a pergolu v délkách 3 a 5m.

Snadná práce s úpravou rozměrů ratanové balkonové zástěny na terasu, pergolu a balkonové zábradlí a uchycením:

Zástěna na terasu, pergolu a balkonové zábradlí

Ratanovou zástěnu na balkon, pergolu a balkonové zábradlí lze snadno zkracovat (nůžkami nebo nožem).

Zástěna na terasu, pergolu a balkonové zábradlí

Zástěna na terasu, pergolu a balkonové zábradlí

Zástěnu na balkon, pergolu a balkonové zábradlí nejsnadněji připevníte pomocí spojovacích pásku. Pásek provlečete mezerou mezi jednotlivými ratanovými vlákny a upevníte ke k zábradlí. Spojovací pásky naleznete ve této kategorii.

Doporučené vzdálenosti mezi upínacími pásky v závislosti na podmínkách:

  • Návětrná strana: ca 20 cm
  • Závětrná strana: ca 30-40 cm

Zástěna na terasu, pergolu a balkonové zábradlí

V případě, že ratanovou balkonovou zástěnu na balkon, pergolu a balkonové zábradlí budete uchycovat např. na dřevěný povrch, použijte sponkovačku, hřebíky nebo vruty.

Pro pevnější uchycení si můžete sami vytvořit na vaši ratanové zástěně kovové otvory. Postup jak na to naleznete ZDE  (zároveň vám nabízíme možnost si objednat sadu na vytvoření kovových ok).

 zZástěna na terasu, pergolu a balkonové zábradlí

Nabízíme Vám také dekorativní boční lišty, kterými velmi pevně uchytíte boční okraje ratanové zástěny na balkon a pergolu Ratmari. Více informací naleznete ZDE.

Zástěna na terasu, pergolu a balkonové zábradlí

Ratanové balkonové zástěny na balkon, pergolu a balkonové zábradlí jsou vyrobené z technoratanu, jehož hlavní výhody jsou:

  • Stálobarevnost, odolná povětrnostním vlivům
  • vysoká stabilita: díky vzájemně na sobě přilepeným vrstvám se materiál nikdy neroztřepí
  • originální bezúdržbový oboustranný ratanový povrch
  • Jednoduchá údržba (snadno omyvatelná vodou)
  • odolnost UV záření, garance stálobarevnosti povrchu
  • voděodolný, mrazuvzdornost

Zástěna na terasu, pergolu a balkonové zábradlí

Velmi snadná a rychlá údržba ratanové zástěny na balkon, pergolu a balkonové zábradlí.

Prohlédněte si naší kompletní nabídku: "Zástěny na terasu".

Potřebujete poradit ? Prima-květináče Zástěna na terasu, pergolu a balkonové zábradlí samozavlažovací plastové venkovní závěsné

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace