Zábrany na balkon z ratanu, rohože-umělý plot na balkon

✔️rychlé a levné řešení - zábrany na balkon z ratanu ✔️

kliknutím zvětšíte
Prima-květináče Zábrany na balkon z ratanu, rohože-umělý plot na balkon samozavlažovací plastové venkovní závěsné
Prima-květináče Zábrany na balkon z ratanu, rohože-umělý plot na balkon samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Zábrany na balkon z ratanu, rohože-umělý plot na balkon samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Zábrany na balkon z ratanu, rohože-umělý plot na balkon samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Zábrany na balkon z ratanu, rohože-umělý plot na balkon samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Zábrany na balkon z ratanu, rohože-umělý plot na balkon samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Zábrany na balkon z ratanu, rohože-umělý plot na balkon samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Zábrany na balkon z ratanu, rohože-umělý plot na balkon samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Zábrany na balkon z ratanu, rohože-umělý plot na balkon samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Zábrany na balkon z ratanu, rohože-umělý plot na balkon samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Zábrany na balkon z ratanu, rohože-umělý plot na balkon samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Zábrany na balkon z ratanu, rohože-umělý plot na balkon samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Zábrany na balkon z ratanu, rohože-umělý plot na balkon samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Zábrany na balkon z ratanu, rohože-umělý plot na balkon samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Zábrany na balkon z ratanu, rohože-umělý plot na balkon samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Zábrany na balkon z ratanu, rohože-umělý plot na balkon samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Zábrany na balkon z ratanu, rohože-umělý plot na balkon samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Zábrany na balkon z ratanu, rohože-umělý plot na balkon samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Zábrany na balkon z ratanu, rohože-umělý plot na balkon samozavlažovací plastové venkovní závěsné
ks
Cena s DPH : 6 290 Kč
Cena bez DPH : 5 198 Kč
DPH:21 %
Sleva:400 Kč
Původní cena s DPH:6 690 Kč
Původní cena bez DPH:5 529 Kč
Dostupnost:skladem

Zábrany na balkon z ratanu Ratmari  - barva hnědá 20m

Zábrany na balkon z ratanu, rohože-umělý plot na balkonZábrany na balkon z ratanu vám pomůže vytvořit soukromí na balkoně, zahradě, v altánku nebo na terase.

Parametry zábrany na balkon z ratanu v roli:

  • výška zástěny: 1 m
  • délka: 20 m

V případě, že nepotřebujete celou roli o délce 20m, můžete si objednat přesnou délku zábrany na balkon z ratanu v metráží nebo již hotové zástěny na balkon a pergolu v délkách 3 a 5m.

Snadná práce s úpravou rozměrů ratanové zábrany na balkon a uchycením:

Zábrany na balkon z ratanu, rohože-umělý plot na balkon

Zábranu na balkon z ratanu lze snadno zkracovat (nůžkami nebo nožem).

Zábrany na balkon z ratanu, rohože-umělý plot na balkon

Zábrany na balkon z ratanu, rohože-umělý plot na balkon

Zábranu na balkon z ratanu nejsnadněji připevníte pomocí spojovacích pásku. Pásek provlečete mezerou mezi jednotlivými ratanovými vlákny a upevníte ke k zábradlí. Spojovací pásky naleznete ve této kategorii.

Doporučené vzdálenosti mezi upínacími pásky v závislosti na podmínkách:

  • Návětrná strana: ca 20 cm
  • Závětrná strana: ca 30-40 cm

Zábrany na balkon z ratanu, rohože-umělý plot na balkon

V případě, že ratanovou balkonovou zábranu budete uchycovat např. na dřevěný povrch, použijte sponkovačku, hřebíky nebo vruty.

Pro pevnější uchycení si můžete sami vytvořit na vaši zábraně na balkon z ratanu kovové otvory. Postup jak na to naleznete ZDE  (zároveň vám nabízíme možnost si objednat sadu na vytvoření kovových ok).

 

Nabízíme Vám také dekorativní boční lišty, kterými velmi pevně uchytíte boční okraje zábrany na balkon z ratanu Ratmari. Více informací naleznete ZDE.

Zábrany na balkon z ratanu, rohože-umělý plot na balkon

Ratanové zábrany na balkon jsou vyrobené z technoratanu, jehož hlavní výhody jsou:

  • Stálobarevnost, odolná povětrnostním vlivům
  • vysoká stabilita: díky vzájemně na sobě přilepeným vrstvám se materiál nikdy neroztřepí
  • originální bezúdržbový oboustranný ratanový povrch
  • Jednoduchá údržba (snadno omyvatelná vodou)
  • odolnost UV záření, garance stálobarevnosti povrchu
  • voděodolný, mrazuvzdornost

Velmi snadná a rychlá údržba zábrany na balkon z ratanu.

Prohlédněte si naší kompletní nabídku: "Zástěny na terasu"

Potřebujete poradit ? Prima-květináče Zábrany na balkon z ratanu, rohože-umělý plot na balkon samozavlažovací plastové venkovní závěsné

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace