Plastová zástěna - umělý ratan na balkon a plot, zátarasy na balkon

✔️rychlé a levné řešení - plastová zástěna - umělý ratan na balkon ✔️

kliknutím zvětšíte
Prima-květináče plastová zástěna - umělý ratan na balkon a plot, zátarasy na balkon samozavlažovací plastové venkovní závěsné
Prima-květináče plastová zástěna - umělý ratan na balkon a plot, zátarasy na balkon samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče plastová zástěna - umělý ratan na balkon a plot, zátarasy na balkon samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče plastová zástěna - umělý ratan na balkon a plot, zátarasy na balkon samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče plastová zástěna - umělý ratan na balkon a plot, zátarasy na balkon samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče plastová zástěna - umělý ratan na balkon a plot, zátarasy na balkon samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče plastová zástěna - umělý ratan na balkon a plot, zátarasy na balkon samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče plastová zástěna - umělý ratan na balkon a plot, zátarasy na balkon samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče plastová zástěna - umělý ratan na balkon a plot, zátarasy na balkon samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče plastová zástěna - umělý ratan na balkon a plot, zátarasy na balkon samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče plastová zástěna - umělý ratan na balkon a plot, zátarasy na balkon samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče plastová zástěna - umělý ratan na balkon a plot, zátarasy na balkon samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče plastová zástěna - umělý ratan na balkon a plot, zátarasy na balkon samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče plastová zástěna - umělý ratan na balkon a plot, zátarasy na balkon samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče plastová zástěna - umělý ratan na balkon a plot, zátarasy na balkon samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče plastová zástěna - umělý ratan na balkon a plot, zátarasy na balkon samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče plastová zástěna - umělý ratan na balkon a plot, zátarasy na balkon samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče plastová zástěna - umělý ratan na balkon a plot, zátarasy na balkon samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče plastová zástěna - umělý ratan na balkon a plot, zátarasy na balkon samozavlažovací plastové venkovní závěsné
ks
Cena s DPH : 6 290 Kč
Cena bez DPH : 5 198 Kč
DPH:21 %
Sleva:400 Kč
Původní cena s DPH:6 690 Kč
Původní cena bez DPH:5 529 Kč
Dostupnost:skladem

Plastová zástěna - umělý ratan na balkon a plot Ratmari  - barva zelená 20m

plastová zástěna - umělý ratan na balkon a plot, zátarasy na balkonPlastová zástěna na balkon - umělý ratan na balkon z moderního materiálu vám pomůže vytvořit soukromí na balkoně, zahradě, v altánku nebo na terase.

Parametry ratanové zástěny na balkon v roli:

  • výška zástěny: 1 m
  • délka: 20 m

V případě, že nepotřebujete celou roli o délce 20m, můžete si objednat přesnou délku plastové zástěny na balkon z ratanu v metráží nebo již hotové zástěny na balkon a pergolu v délkách 3 a 5m.

Snadná práce s úpravou rozměrů ratanové plastové zástěny na balkon a uchycením:

plastová zástěna - umělý ratan na balkon a plot, zátarasy na balkon

Ratanovou plastovou zástěnu na balkon lze snadno zkracovat (nůžkami nebo nožem).

plastová zástěna - umělý ratan na balkon a plot, zátarasy na balkon

Ratanovou plastovou zástěnu na balkon nejsnadněji připevníte pomocí spojovacích pásku. Pásek provlečete mezerou mezi jednotlivými ratanovými vlákny a upevníte ke k zábradlí. Spojovací pásky naleznete ve této kategorii.

Doporučené vzdálenosti mezi upínacími pásky v závislosti na podmínkách:

  • Návětrná strana: ca 20 cm
  • Závětrná strana: ca 30-40 cm

V případě, že balkonovou zástěnu z umělého ratanu budete uchycovat např. na dřevěný povrch, použijte sponkovačku, hřebíky nebo vruty.

Pro pevnější uchycení si můžete sami vytvořit na vaši ratanové zástěně kovové otvory. Postup jak na to naleznete ZDE  (zároveň vám nabízíme možnost si objednat sadu na vytvoření kovových ok).

 

Nabízíme Vám také dekorativní boční lišty, kterými velmi pevně uchytíte boční okraje plastové zástěny na balkon Ratmari. Více informací naleznete ZDE.


Ratanové zátarasy na balkon jsou vyrobené z technoratanu, jehož hlavní výhody jsou:

  • Stálobarevnost, odolná povětrnostním vlivům
  • vysoká stabilita: díky vzájemně na sobě přilepeným vrstvám se materiál nikdy neroztřepí
  • originální bezúdržbový oboustranný ratanový povrch
  • Jednoduchá údržba (snadno omyvatelná vodou)
  • odolnost UV záření, garance stálobarevnosti povrchu
  • voděodolný, mrazuvzdornost

Velmi snadná a rychlá údržba ratanové plastové zástěny na balkon.

Prohlédněte si naší kompletní nabídku: "Zástěny na terasu"

Potřebujete poradit ? Prima-květináče plastová zástěna - umělý ratan na balkon a plot, zátarasy na balkon samozavlažovací plastové venkovní závěsné

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace