Obrubník záhonů, obrubník kolem domu na zahradu

👍 obrubník záhonů - nejlepší řešení pro vaši zahradu 👍

kliknutím zvětšíte
Prima-květináče obrubník záhonů, obrubník kolem domu na zahradu samozavlažovací plastové venkovní závěsné
Prima-květináče obrubník záhonů, obrubník kolem domu na zahradu samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče obrubník záhonů, obrubník kolem domu na zahradu samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče obrubník záhonů, obrubník kolem domu na zahradu samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče obrubník záhonů, obrubník kolem domu na zahradu samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče obrubník záhonů, obrubník kolem domu na zahradu samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče obrubník záhonů, obrubník kolem domu na zahradu samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče obrubník záhonů, obrubník kolem domu na zahradu samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče obrubník záhonů, obrubník kolem domu na zahradu samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče obrubník záhonů, obrubník kolem domu na zahradu samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče obrubník záhonů, obrubník kolem domu na zahradu samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče obrubník záhonů, obrubník kolem domu na zahradu samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče obrubník záhonů, obrubník kolem domu na zahradu samozavlažovací plastové venkovní závěsné
ks
Cena s DPH : 699 Kč
Cena bez DPH : 578 Kč
DPH:21 %
Sleva:50 Kč
Původní cena s DPH:749 Kč
Původní cena bez DPH:619 Kč
Dostupnost:skladem

Obrubník záhonů, obrubník kolem domu na zahradu 5m, hnědy

Velmi praktický a estetický obrubník záhonů, kterým velmi snadno oddělíte travnatý povrch od ostatních části Vaší zahrady. Díky pojezdové ploše (4cm) se dostanete se svojí sekačkou až k okraji trávníku a nemusíte používat strunovou sekačku na dosekávání jako u klasických obrubníků.

Pomocí tohoto flexibilního obrubníku záhonů velmi snadno a rychle vytvoříte ostrůvky na ohraničení stromů, keřů nebo jezírek.

Instalace:

Jednotlivé části tohoto obrubníka záhonů se k sobě spojují pomocí tzv. spojovacího kloubů. Ten nám zároveň umožňuje otáčet těmito jednotlivými části (o délce 25cm) a vytvářet libovolné tvary až do úhlu 90o na jednu stranu a 45 o na druhou stranu, aniž by došlo k přerušení pojezdové plochy 4cm.  

Samotná instalace je také velmi jednoduchá a spočívá v zatlačení spojených částí do země. K tomu slouží podzemní hroty o délce 9cm. Pro snadnější instalaci tohoto zahradního obrubníku do půdy doporučujeme udělat rýčem rýhu.

Hlavní výhody tohoto obrubníka záhonů:

 • možnost dosékání trávy až k okraji
 • tvarová flexibilita
 • výhodná cena

Parametry obrubníka záhonů:

 • materiál: UV stabilizovaný polypropylen (odolný vůči povětrnostním vlivům)
 • délka jednoho dílu: 25cm
 • výška nadzemní části: 6cm
 • šířka nadzemní části: 6cm
 • šířka pojezdové plochy na sekačkui: 4cm
 • délka nožek do země 9cm

 5 m balení obsahuje: 20 ks rovinných modulu délky 25 cm (včetně 20 ks kloubových spojů)

Doporučení :

 • Plastový zahradní obrubník doporučujeme instalovat na rovné plochy, popř. plochy s menšími nerovnostmi terénu. V opačném případě muže být narušena jeho správná funkce. (například může docházet k vysouvání délkových částí z kloubového spoje).
 •  Při instalaci tohoto obrubníku nevyvíjejte na jeho horní plochu neúměrný tlak, např. kladivem apod. Mohlo by dojít k narušení (průrazu) této horní části obrubníku nebo kloubového spoje.

Podívejte se také na naší kompletní nabídku "obrubníků záhonů"

Potřebujete poradit ? Prima-květináče obrubník záhonů, obrubník kolem domu na zahradu samozavlažovací plastové venkovní závěsné

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Související odkazy

Obruba záhonů a trávníku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace