Počet položek: 0 0,- Kč

Designové květináče do interiéru: vytvořte si svůj zelený stylový prostor

Výběr designových květináčů pro interiéry může být nelehký úkol. Zde je několik nápadů a tipů, co byste měli vzít v úvahu při vašem rozhodování:

Materiály: Zvolte nekonvenční materiály, jako je keramika, beton, sklo nebo kov. Kombinujte různé materiály pro zajímavý kontrast.

Barvy a vzory: Přizpůsobte barvy květináčů barvám v interiéru, ale zkuste i kontrastní odstíny. Použijte originální vzory nebo geometrické tvary.

Tvar květináčů: Experimentujte s různými tvary květináčů, například kuželovitými, koulemi, nebo asymetrickými tvary.

1  
 
Samozavlažovací designový květináč Aqualight 39x39x39 antracit (solární napájení diody signalizující nízký stav vody)
Samozavlažovací designový květináč s kontrolkou stavu vody
ks
Cena bez DPH:1 652,-
Cena s DPH1 999,-
  
podzimní truhlíky
👍podzimní truhlíky do oken 60cm - levné kvalitní truhlíky👍
ks
Cena bez DPH:743,-
Cena s DPH899,-
Sleva10 %
 
keramický květináč Capi® Nature – moderní, interiérové, venkovní, designové, originální květníky, kamenné
Keramický ozdobný květináč.
ks
Cena bez DPH:277,-
Cena s DPH335,-
Plastový obal ELHO Brussels Diamond Oval – moderní plastový obal, miska pro různé použití, levná výzdoba vaší domácnosti, tip na dárek
Moderní plastový obal ELHO Brussels Diamond Oval je určený pro všestranné použití v ...
ks
Cena bez DPH:206,-
Cena s DPH249,-
1  

Velikost: Volte různé velikosti květináčů, které se hodí k různým druhům rostlin. Zvažte vytvoření skupiny květináčů různých velikostí a tvarů pro vizuální zajímavost.

Inspirace z přírody: Použijte přírodní prvky, jako jsou kámen, dřevo nebo vrstvy písku, pro organický vzhled. Imitujte přírodní textury a tvary v designu květináčů.

Podstavce a stojany: Zvažte použití dekorativních podstavců nebo stojanů pro zvýraznění květináče. Použijte různé úrovně a výšky pro zajímavý vizuální efekt.

Rostliny jako součást designu: Zaměřte se na výběr rostlin, které vizuálně doplňují design květináčů. Experimentujte s různými druhy a velikostmi rostlin.

Pamatujte, že při návrhu designových květináčů je klíčové vzít v úvahu styl a atmosféru interiéru, ve kterém budou umístěny.

Spojte eleganci s užitečností našich designových květináčů Změňte svůj prostor s našimi produkty na místo plné života a harmonie. Staňte se tvůrcem svého vlastního zeleného ráje s produkty od www.prima-květináče.cz.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace