Clona na balkon, ratanová zástěna na plot

✔️rychlé a levné řešení -clona na balkon, ratanová zástěna na plot ✔️

kliknutím zvětšíte
Prima-květináče clona na balkon, ratanová zástěna na plot samozavlažovací plastové venkovní závěsné
Prima-květináče clona na balkon, ratanová zástěna na plot samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče clona na balkon, ratanová zástěna na plot samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče clona na balkon, ratanová zástěna na plot samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče clona na balkon, ratanová zástěna na plot samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče clona na balkon, ratanová zástěna na plot samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče clona na balkon, ratanová zástěna na plot samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče clona na balkon, ratanová zástěna na plot samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče clona na balkon, ratanová zástěna na plot samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče clona na balkon, ratanová zástěna na plot samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče clona na balkon, ratanová zástěna na plot samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče clona na balkon, ratanová zástěna na plot samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče clona na balkon, ratanová zástěna na plot samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče clona na balkon, ratanová zástěna na plot samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče clona na balkon, ratanová zástěna na plot samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče clona na balkon, ratanová zástěna na plot samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče clona na balkon, ratanová zástěna na plot samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče clona na balkon, ratanová zástěna na plot samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče clona na balkon, ratanová zástěna na plot samozavlažovací plastové venkovní závěsné
ks
Cena s DPH : 6 290,- Kč
Cena bez DPH : 5 198,- Kč
DPH:21 %
Sleva:400,- Kč
Původní cena s DPH:6 690,- Kč
Původní cena bez DPH:5 529,- Kč
Dostupnost:skladem

Clona na balkon - ratanová zástěna na plot Ratmari  - barva šedá 20m

clona na balkon, ratanová zástěna na plotClona na balkon - ratanová zástěna na plot Ratmari z moderního umělého ratanu vám pomůže vytvořit soukromí na balkoně, zahradě, v altánku nebo na terase.

Parametry clony na balkon v roli:

  • výška zástěny: 1 m
  • délka: 20 m

V případě, že nepotřebujete celou roli o délce 20m, můžete si objednat přesnou délku boční clonu na balkon v metráží nebo již hotové zástěny na balkon a pergolu v délkách 3 a 5m.

Snadná práce s úpravou rozměrů ratanové clony na balkon - ratanové zástěny na plot a uchycením:

clona na balkon, ratanová zástěna na plot

Ratanovou clonu na balkon lze snadno zkracovat (nůžkami nebo nožem).

clona na balkon, ratanová zástěna na plot

clona na balkon, ratanová zástěna na plot

Ratanovou clonu na balkon nejsnadněji připevníte pomocí spojovacích pásku. Pásek provlečete mezerou mezi jednotlivými ratanovými vlákny a upevníte ke k zábradlí. Spojovací pásky naleznete ve této kategorii.

Doporučené vzdálenosti mezi upínacími pásky v závislosti na podmínkách:

  • Návětrná strana: ca 20 cm
  • Závětrná strana: ca 30-40 cm

clona na balkon, ratanová zástěna na plot

V případě, že ratanovou clonu na balkon budete uchycovat např. na dřevěný povrch, použijte sponkovačku, hřebíky nebo vruty.

Pro pevnější uchycení si můžete sami vytvořit na vaši ratanové zástěně kovové otvory. Postup jak na to naleznete ZDE  (zároveň vám nabízíme možnost si objednat sadu na vytvoření kovových ok).

 clona na balkon, ratanová zástěna na plotclona na balkon, ratanová zástěna na plot

Nabízíme Vám také dekorativní boční lišty, kterými velmi pevně uchytíte boční okraje ratanové clony na balkon Ratmari. Více informací naleznete ZDE.

clona na balkon, ratanová zástěna na plot

Ratanové balkonové clony na balkon jsou vyrobené z technoratanu, jehož hlavní výhody jsou:

  • Stálobarevnost, odolná povětrnostním vlivům
  • vysoká stabilita: díky vzájemně na sobě přilepeným vrstvám se materiál nikdy neroztřepí
  • originální bezúdržbový oboustranný ratanový povrch
  • Jednoduchá údržba (snadno omyvatelná vodou)
  • odolnost UV záření, garance stálobarevnosti povrchu
  • voděodolný, mrazuvzdornost

clona na balkon, ratanová zástěna na plot

Velmi snadná a rychlá údržba ratanové zástěny na plot.

Prohlédněte si naší kompletní nabídku: "Zástěny na terasu"

Potřebujete poradit ? Prima-květináče clona na balkon, ratanová zástěna na plot samozavlažovací plastové venkovní závěsné

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace