Úchyty na stěnu Minigarden® pro snadné uchycení květináčů Minigarden® na stěnu

Úchyty na stěnu Minigarden® pro snadné uchycení vertikálních nebo rohových květináčů Minigarden® na stěnu

kliknutím zvětšíte
Prima-květináče Úchyty na stěnu Minigarden® pro snadné uchycení květináčů Minigarden® na stěnu samozavlažovací plastové venkovní závěsné
Prima-květináče Úchyty na stěnu Minigarden® pro snadné uchycení květináčů Minigarden® na stěnu samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Úchyty na stěnu Minigarden® pro snadné uchycení květináčů Minigarden® na stěnu samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Úchyty na stěnu Minigarden® pro snadné uchycení květináčů Minigarden® na stěnu samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Úchyty na stěnu Minigarden® pro snadné uchycení květináčů Minigarden® na stěnu samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Úchyty na stěnu Minigarden® pro snadné uchycení květináčů Minigarden® na stěnu samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Úchyty na stěnu Minigarden® pro snadné uchycení květináčů Minigarden® na stěnu samozavlažovací plastové venkovní závěsné
ks
Cena s DPH : 145 Kč
Cena bez DPH : 120 Kč
DPH:21 %
Dostupnost:skladem
Barva : bílá
Materiál: plast
Tvar: hranatý
Velikost : do 30cm

Úchyty na stěnu Minigarden® (sada 2ks) – bílá

Sada úchytů na stěnu Minigarden® obsahuje 2ks úchytů s oboustrannou lepící vrstvou a 8ks hřebíků. Úchyty Minigarden® Vám umožní snadno připevnit vertikální moduly Minigarden® na svislou stěnu.

Úchyty na stěnu Minigarden® můžete připevnit na stěnu 2 způsoby:

- pomocí hřebíků a oboustranné lepící vrstvy na uchytu (4ks/úchyt, hřebíky jsou součástí balení, tento typ uchycení je doporučen na menší instalace – do výšky 9 modulů Minigarden®). Použití na hladké povrchy stěny. Povrch musí být před instalací očištěn a zbaven mastnoty a prachu. Po odstranění ochranné vrstvy přidržte úchyt minimálně po dobu 1 minuty ke stěně.  Postup uchycení a připevnění ke stěně si prohlédněte na videu (viz. níže).

- pomocí šroubů (uchycení uprostřed úchytu, šrouby nejsou součásti balení, doporučeno na větší instalace – nad 9 modulů Minigarden® nad sebou)

Prohlédněte si postup uchycení jednotlivých vertikálních sestav Minigarden® na stěnu:

 

 

Upevnění vertikální stěny pomocí úchytů Minigarden® doporučujeme na rovné stěny. V případě nerovné stěny doporučujeme použít na instalaci dřevěné latě (na vyrovnání nerovností).

Při větších instalacích (více než 48 modulů celkem nebo instalacích vyšších než 14 modulů) je doporučeno uchycení vertikální stěny pomocí dřevěných latí.

Příklady uchycení vertikálních stěn Minigarden® pomocí úchytů:

 Instalace 1 vertikálního setu (3 moduly) – použijeme 2ks úchytů v 2. řadě.

Instalace 1 rohového setu (3 moduly) – použijeme 2ks úchytů v 3. řadě. (toto platí při instalaci na zemi, v případě instalace na stěnu pomocí rohových podpěr dáváme uchyty do každé řady).

 

Instalace 2 vertikálních setů vedle sebe (6 modulů) – použijeme 4ks úchytů v 2. řadě.

 

Instalace 2 vertikálních setů (6 modulů) nad sebou – použijeme 4ks úchytů v 3. a v 5. řadě.

 

Instalace 2 rohových setů (6 modulů) nad sebou – použijeme 4ks úchytů ve 4. a 6. řadě. (toto platí při instalaci na zemi, v případě instalace na stěnu pomocí rohových podpěr dáváme uchyty do každé řady).

     

V případě, že máme instalaci vyšší než 6 modulů, doporučujeme použit 4ks úchytů na každé 3 moduly (1 set), tedy do 8. a 9. řady a do 11. a 12. řady).

 

Více informací o instalaci vertikálních stěn Minigarden® se dozvíte ZDE.

 

Potřebujete poradit ? Prima-květináče Úchyty na stěnu Minigarden® pro snadné uchycení květináčů Minigarden® na stěnu samozavlažovací plastové venkovní závěsné

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace