Truhlík na balkonové zábradlí 30 cm – závěsný plastový truhlík antracit

Praktický plastový truhlík na balkonové zábradlí o délce 30 cm. Snadné zavěšení, odolný materiál a univerzální použití na balkon i terasu.

kliknutím zvětšíte
Závěsný plastový truhlík na balkonové zábradlí 30 cm antracit – venkovní květináč pro balkon a terasu
Závěsný plastový truhlík na balkonové zábradlí 30 cm antracit – venkovní květináč pro balkon a terasuPrima-květináče Truhlík na balkonové zábradlí 30 cm – závěsný plastový truhlík antracit PLASTKON samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Truhlík na balkonové zábradlí 30 cm – závěsný plastový truhlík antracit PLASTKON samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Truhlík na balkonové zábradlí 30 cm – závěsný plastový truhlík antracit PLASTKON samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPohled shora do závěsného truhlíku 30 cm teracota – prostor připravený pro výsadbu letniček či bylinekPrima-květináče Truhlík na balkonové zábradlí 30 cm – závěsný plastový truhlík antracit PLASTKON samozavlažovací plastové venkovní závěsnéDetail upevnění truhlíku 30 cm teracota – závěsné háky pro snadné uchycení na balkonové zábradlíPrima-květináče Truhlík na balkonové zábradlí 30 cm – závěsný plastový truhlík antracit PLASTKON samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče Truhlík na balkonové zábradlí 30 cm – závěsný plastový truhlík antracit PLASTKON samozavlažovací plastové venkovní závěsnéBoční pohled na venkovní závěsný květináč 30 cm taupe umístěný na terase s bujnou zelení a květinami levandule
ks
Kód:8595096949828
Výrobce:PLASTKON
Cena s DPH: 169 Kč
Cena bez DPH: 140 Kč
DPH:21 %
Sleva:16 Kč
Původní cena s DPH:185 Kč
Původní cena bez DPH:153 Kč
Dostupnost:Skladem
Barva : antracit, šedá
Materiál: plast
Tvar: oválný
Velikost : 31-60cm

Závěsný truhlík na zábradlí 30cm antracit

Elegantní a praktický truhlík na balkonové zábradlí
Truhlík na balkonové zábradlí 30 cm v barvě antracit je ideální volbou pro všechny, kteří chtějí jednoduše ozdobit balkon, terasu nebo plot květinami či bylinkami.

Snadné uchycení bez složité montáže
Díky unikátním úchytům truhlík snadno a rychle připevníte na balkonové zábradlí nebo plot až do šířky 6 cm. Součástí jsou 2 pevné háky, které zajišťují stabilní uchycení.

Možnost odtoku přebytečné vody
Truhlík je připraven na provrtání odtokových otvorů, takže si snadno přizpůsobíte odvod vody podle způsobu použití – ideální při venkovním pěstování.

Odolný materiál pro venkovní použití
Vyroben z kvalitního plastu, který odolává UV záření i extrémním teplotám. Barva taupe si zachovává svůj vzhled i při dlouhodobém vystavení slunci.

Technické parametry

  • Délka: 32 cm
  • Šířka: 24 cm
  • Výška: 26 cm
  • Objem substrátu: 6 l
  • Materiál: odolný plast
  • Původ: vyrobeno v České republice 

Všestranné využití
Vhodný na:

  • balkonové zábradlí
  • terasy
  • ploty
  • menší venkovní prostory

👉 Prohlédněte si také další truhlíky na balkonové zábradlí v naší nabídce.

 

 

 

 

Potřebujete poradit ? Prima-květináče Truhlík na balkonové zábradlí 30 cm – závěsný plastový truhlík antracit PLASTKON samozavlažovací plastové venkovní závěsné

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz




Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace