Samozavlažovací nádoby CUP – moderní, venkovní, velké, mrazuvzdorné, nárazuvzdorné, velkoobjemový květináč

Moderní velkoobjemový květináč CUP jsou určené především na dekoraci veřejných prostor v obcích a městech. Vynikají nesrovnatelnou nározuodolností, nízkou hmotností a velkým prostorem pro substrát a zásobu vody.

kliknutím zvětšíte
Prima-květináče samozavlažovací nádoby CUP – moderní, venkovní, velké, mrazuvzdorné, nárazuvzdorné, velkoobjemový květináč samozavlažovací plastové venkovní závěsné
Prima-květináče samozavlažovací nádoby CUP – moderní, venkovní, velké, mrazuvzdorné, nárazuvzdorné, velkoobjemový květináč samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče samozavlažovací nádoby CUP – moderní, venkovní, velké, mrazuvzdorné, nárazuvzdorné, velkoobjemový květináč samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče samozavlažovací nádoby CUP – moderní, venkovní, velké, mrazuvzdorné, nárazuvzdorné, velkoobjemový květináč samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče samozavlažovací nádoby CUP – moderní, venkovní, velké, mrazuvzdorné, nárazuvzdorné, velkoobjemový květináč samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče samozavlažovací nádoby CUP – moderní, venkovní, velké, mrazuvzdorné, nárazuvzdorné, velkoobjemový květináč samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče samozavlažovací nádoby CUP – moderní, venkovní, velké, mrazuvzdorné, nárazuvzdorné, velkoobjemový květináč samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče samozavlažovací nádoby CUP – moderní, venkovní, velké, mrazuvzdorné, nárazuvzdorné, velkoobjemový květináč samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče samozavlažovací nádoby CUP – moderní, venkovní, velké, mrazuvzdorné, nárazuvzdorné, velkoobjemový květináč samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče samozavlažovací nádoby CUP – moderní, venkovní, velké, mrazuvzdorné, nárazuvzdorné, velkoobjemový květináč samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče samozavlažovací nádoby CUP – moderní, venkovní, velké, mrazuvzdorné, nárazuvzdorné, velkoobjemový květináč samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče samozavlažovací nádoby CUP – moderní, venkovní, velké, mrazuvzdorné, nárazuvzdorné, velkoobjemový květináč samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče samozavlažovací nádoby CUP – moderní, venkovní, velké, mrazuvzdorné, nárazuvzdorné, velkoobjemový květináč samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče samozavlažovací nádoby CUP – moderní, venkovní, velké, mrazuvzdorné, nárazuvzdorné, velkoobjemový květináč samozavlažovací plastové venkovní závěsné
ks
Cena s DPH : 15 355 Kč
Cena bez DPH : 12 690 Kč
DPH:21 %
Dostupnost:obvykle 2-3 týdny
Barva : žlutá, oranžová
Materiál: plast
Tvar: hranatý
Velikost : nad 60cm

Moderní velkoobjemový květináč CUP 10 vápenec

Samozavlažovací moderní velkoobjemový květináč pro stromky s originálním vzhledem imitující kámen. Výrobcem je francouzská firma Green City, která je největší světový producent dvoustěnných květináčů. Nádoby CUP jsou vyrobeny z polyetylénu vysoké hustoty (PEHD) v monobloku (rotační žárové formování), což zaručuje vysokou mechanickou odolnost vůči nárazu a stálost tvaru při teplotách v rozpětí -65°C - +85°C. Na rozdíl od jednostěnných nádob, květinové nádoby CUP nemění svůj tvar při zatížení.

Moderní velkoobjemový květináč Vám nabízíme ve 3 barvách, které vycházejí ze 3 evropských hornin: žula, čedič a vápenec. Barvivo je vmíseno do hmoty během formování, což garantuje barevnou stálost.

Pozn.: nádoba je certifikována Národním centrem pro hodnocení fotoprotekce (CNEP) na dlouhodobou stálost vybarvení při působení UV paprsků.

 

Hlavní výhody nádob CUP:

 • dvojí stěna nádoby – vysoká termická izolace substrátu (omezení přirozeného odpařování rostlin
 • velký objem pro substrát – od 146 do 595 litrů
 • rezerva vody ve dvojitém dně - od 63 do 170 litrů
 • nižší cena údržby - snížení potřeby zálivky
 • přepadové otvory – pro odtok přebytečné zálivkové či dešťové vody
 • dva otvory se zátkami – pro vypuštění rezervní vody a vyčištění vnitřku dutiny
 • závity pro šrouby – pro ukotvení nebo pro připevnění nožek
 • nízká hmotnost – snadná manipulace, možnost umístění např. na terasy
 • originální minerální, kamenný vzhled
 • anti-grafiti – snadné odstranění vandalských nápisů
 • odolné UV záření, recyklovatelné.
 • záruka 10 let
 • vyrobeno ve Francii

Velký prostor pro substrát garantuje optimální růst rostlin, vynikající výsledky kvetení a zároveň prodlužuje životnost květinové výzdoby. Nádoby CUP jsou koncipovány pro výsadbu keřů a stromků.

Dvojitá stěna nádob CUP vytváří termickou ochranu substrátu a tedy i kořenového systému. Výsledkem je omezení potřeby zálivkové vody a snížení ceny údržby (což neplatí u konkurenčních jednostěnných, levnějších nádob). Studie Ratho na Brindas-69 dokazuje, že rostliny s výrazným růstem a vyššími životními nároky dosahují ve dvoustěnných nádobách bohatšího a trvalejšího kvetení než v nádobách s jednoduchou stěnou.

Díky svým větším rozměrům mají tyto žardiniery významnou roli v oblasti bezpečnosti silničního provozu:k ochraně chodců, k zabránění parkování na chodníku, k vymezení pěších zón, k zákazu vjezdu do vyhrazeného prostoru, k signalizaci náspů nebo kruhových objezdů.

Žardiniera má ve vnější stěně dna 4 až 6 závitů M8 (včleněných již při fázi formování). Jsou zde připraveny pro případ ukotvení nádoby do země, pro připevnění nožek nebo pro manipulaci vyzdvižením. Do horního obvodu nádoby je možno připevnit kotvy pro zabezpečení většího stromu ve větrném počasí.

K nádobě mohou být dodány knoty. Knot je spleten z netkaných hydrofilních vláken a umožňuje vyvést rezervní vodu s živinami do výšky 20 cm. Tím je zabezpečena závlaha nádoby v plné sezoně tak, že postačí zálivka 1x týdně. Knot je potažen perforovaným mikro-polyanem, aby potlačil tvorbu řas a snížil prorůstání kořenů.

Rozměry a technické údaje:

 • Vnější rozměry (délka x šířka x výška v cm): 1000 x 500 x 600
 • Vnitřní rozměry (délka x šířka x výška v cm): 920 x 380 x 420
 • Objem substrátu: 146 l
 • Objem rezervní vody: 63 l
 • Hmotnost: 14 kg

Potřebujete poradit ? Prima-květináče samozavlažovací nádoby CUP – moderní, venkovní, velké, mrazuvzdorné, nárazuvzdorné, velkoobjemový květináč samozavlažovací plastové venkovní závěsné

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace