Samozavlažovací květinové mísy, závěsné sestavy na sloupy veřejného osvětlení, květníky na sloupy

Samozavlažovací závěsné květinové sestavy na sloupy veřejného osvětlení, originální výzdoba náměstí, ulic nebo kruhových objezdů.

kliknutím zvětšíte
Prima-květináče samozavlažovací květinové mísy, závěsné sestavy na sloupy veřejného osvětlení, květníky na sloupy samozavlažovací plastové venkovní závěsné
Prima-květináče samozavlažovací květinové mísy, závěsné sestavy na sloupy veřejného osvětlení, květníky na sloupy samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče samozavlažovací květinové mísy, závěsné sestavy na sloupy veřejného osvětlení, květníky na sloupy samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče samozavlažovací květinové mísy, závěsné sestavy na sloupy veřejného osvětlení, květníky na sloupy samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče samozavlažovací květinové mísy, závěsné sestavy na sloupy veřejného osvětlení, květníky na sloupy samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče samozavlažovací květinové mísy, závěsné sestavy na sloupy veřejného osvětlení, květníky na sloupy samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče samozavlažovací květinové mísy, závěsné sestavy na sloupy veřejného osvětlení, květníky na sloupy samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče samozavlažovací květinové mísy, závěsné sestavy na sloupy veřejného osvětlení, květníky na sloupy samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče samozavlažovací květinové mísy, závěsné sestavy na sloupy veřejného osvětlení, květníky na sloupy samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče samozavlažovací květinové mísy, závěsné sestavy na sloupy veřejného osvětlení, květníky na sloupy samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče samozavlažovací květinové mísy, závěsné sestavy na sloupy veřejného osvětlení, květníky na sloupy samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče samozavlažovací květinové mísy, závěsné sestavy na sloupy veřejného osvětlení, květníky na sloupy samozavlažovací plastové venkovní závěsnéPrima-květináče samozavlažovací květinové mísy, závěsné sestavy na sloupy veřejného osvětlení, květníky na sloupy samozavlažovací plastové venkovní závěsné
ks
Cena s DPH : 10 499 Kč
Cena bez DPH : 8 677 Kč
DPH:21 %
Dostupnost:obvykle 1-2 týdny
Barva : zelená, mint
Materiál: plast
Tvar: kulatý
Velikost : nad 60cm

květináče na sloupy SKY zelená 650mm (2 půlmísy)

Samozavlažovací polyetylénová sestava na sloupy veřejného osvětlení. Sestava obsahuje kromě nádoby na květiny také objímku ze zinkové ocele na sloupy (na míru sloupu) a potřebný spojovací materiál.

Poznámka: při objednávce nádob na sloupy SKY je nutné uvést průměr sloupu.  

Výrobcem je francouzská firma Green City, která je největší světový producent dvoustěnných květináčů. Nádoby SKY jsou vyrobeny z polyetylénu vysoké hustoty (PEHD) v monobloku (rotační žárové formování), což zaručuje vysokou mechanickou odolnost vůči nárazu a stálost tvaru při teplotách v rozpětí -65°C - +85°C. Na rozdíl od jednostěnných nádob, květinové nádoby SKY nemění svůj tvar při zatížení.

Hlavní výhody nádob na slopuy SKY:

 • dvojí stěna nádoby – vysoká termická izolace substrátu (omezení přirozeného odpařování rostlin
 • velký objem pro substrát
 • rezerva vody ve dvojitém dně
 • nižší cena údržby - snížení potřeby zálivky
 • přepadové otvory – pro odtok přebytečné zálivkové či dešťové vody
 • dva otvory se zátkami – pro vypuštění rezervní vody a vyčištění vnitřku dutiny
 • zaoblené okraje nádob – ochrana převislých rostlin před polámáním
 • vlnky (typické pro závěsné nádoby Green City) – rovnoměrné rozložení převislých stonků, zachování kulovitého tvaru při působení větru
 • anti-grafiti – snadné odstranění vandalských nápisů
 • nádoba má ploché dno, je stabilní při sázení
 • odolné UV záření, recyklovatelné
 • barvivo vmíseno do hmoty během formování - barevná stálost
 • záruka 10 let
 • vyrobeno ve Francii

Rozměry a technické údaje květináčů na sloupy:

(dvě půlmísy o průměru 650mm s upevněním na sloup)

 • Výška: 300 mm
 • Hmotnost: 9,4 kg
 • Minimální průměr sloupu:  40 mm
 • Maximální průměr sloupu:  140mm
 • Objem substrátu:  34 litrů
 • Objem pro rezervu vody:  5 litrů
 • Objem zálivky: 16 litrů

Dvojitá stěna nádob na sloupy SKY vytváří termickou ochranu substrátu a tedy i kořenového systému. Výsledkem je omezení potřeby zálivkové vody a snížení ceny údržby. Studie Ratho na Brindas-69 dokazuje, že rostliny s výrazným růstem a vyššími životními nároky dosahují ve dvoustěnných nádobách bohatšího a trvalejšího kvetení než v nádobách s jednoduchou stěnou.

K nádobě na sloppy si můžete objednat knoty. Knot je spleten z netkaných hydrofilních vláken a umožňuje vyvést rezervní vodu s živinami do výšky 20 cm. Tím je zabezpečena závlaha nádoby v plné sezoně tak, že postačí zálivka 1x týdně. Knot je potažen perforovaným mikro-polyanem, aby potlačil tvorbu řas a snížil prorůstání kořenů. Více informací o knotech naleznete ZDE.

Způsob připevnění na sloupy:

Půlmísa se připevňuje na sloup pomocí objímky na míru sloupu s kruhovým nebo čtvercovým průřezem a na kónické sloupy. Sloupy mohou být betonové, kovové nebo dřevěné

Objímka je vyrobena z plechu 30 x 6 mm z žárově zinkované oceli. Zaoblení tvaru je provedeno lisem. Na plech jsou navařeny zavěšovací háčky. Na žádost může být k háčkům přidána pojistka pro omezení vandalismu či shození nádoby nedopatřením.

Spojovací materiál z nerezové oceli umožní opakovanou bezproblémovou montáž či demontáž během záruky minimálně 10 let.

Konečná montáž sestavy je provedena prostým zavěšením nádoby na objímku a jejím vyrovnáním pomocí stabilizačního šroubu v dolní části vnější zadní strany nádoby.

Normy a vlastnosti ocele

Použitá ocel odpovídá francouzské normě NFA 35503 1. nebo 2.třídy.  Koncepce výrobků odpovídají normě NFA 91122.

Povrchová úprava ocelových částí je prováděna zinkováním v zinkové lázni při teplotě 450°C podle  § 4.1 NF v ISO 1461 (1999). Následná kontrola zinkovaných částí je v souladu s ISO 9002.

Záruka antikorozní úpravy je 10 let.

Finální barevná povrchová úprava je provedena polyesterovým práškem následujícím postupem:

 1. Odmaštění + moření + 4 opláchnutí
 2. Sušení, odplynování 200/210° C
 3. Antikorozní úprava decoalan
 4. Ruční a automatické práškování
 5. Sušení, odplynování 200/210° C

Tento pracovní postup zaručuje dlouhou životnost výrobku a vylučuje předčasné porušení povrchu (např. odprýskání termolaku). Záruka stálosti termolaku je 10 let.

Pro spojovací materiál (šrouby, matice,…) je použita nerezová ocel. Tyto ocelové díly neodpovídají francouzské normě NFA 35503 1.třídy.

 

V nabídce máme také velké květinové pyramidy, více informací naleznete ZDE.

 

Potřebujete poradit ? Prima-květináče samozavlažovací květinové mísy, závěsné sestavy na sloupy veřejného osvětlení, květníky na sloupy samozavlažovací plastové venkovní závěsné

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace