Největší květinová pyramida TOP s výškou 2 m a 169 sadebními otvory. Reprezentativní řešení pro města, parky a náměstí.













| Cena s DPH: | 41 999 Kč |
| Cena bez DPH: | 34 710 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 2-4 týdny |
| Barva : | zelená, mint |
| Materiál: | plast |
| Tvar: | kulatý |
| Velikost : | nad 60cm |
Patrová květinová pyramida TOP o výšce 2 metry představuje největší a nejvýraznější model celé řady. Je navržena pro místa, kde má květinová výsadba reprezentovat město, obec nebo veřejný prostor.
Maximální kapacita a vizuální efekt
Pyramida nabízí 169 sadebních otvorů + 1 horní otvor, což umožňuje vytvořit bohatou, hustou a dlouhodobě atraktivní květinovou kompozici viditelnou z velké vzdálenosti.
Odolná konstrukce bez koroze
Konstrukce z PEHD (polyethylen vysoké hustoty) zaručuje:
✔️ žádnou korozi
✔️ vysokou mechanickou odolnost
✔️ stálost tvaru i při plném zatížení
✔️ dlouhou životnost bez údržby
Na rozdíl od kovových konstrukcí nedochází ke znehodnocení substrátu.
Snadná manipulace i ve vysázeném stavu
Spodní podstavec je řešen jako paleta, díky čemuž lze pyramidu přemístit paletovým nebo vysokozdvižným vozíkem i při kompletní výsadbě.
Zkosené okraje jednotlivých pater zadržují dešťovou vodu a podporují rovnoměrné zavlažování.
Hlavní výhody patrové květinové pyramidy TOP 2 m
🌱 extrémně velký objem substrátu (0,9 m³)
🌱 3 sadební úrovně
🌱 nízká hmotnost vzhledem k velikosti
🌱 UV stabilita a barevná stálost
🌱 teplotní odolnost -65 °C až +85 °C
🌱 ekologický, plně recyklovatelný materiál
🌱 záruka 10 let
🌱 vyrobeno ve Francii
Technické parametry
Tip na osázení
Ideální jsou půdokryvné a převislé rostliny (begonie, violy, primule, lobelie), které rychle vytvoří kompaktní a reprezentativní květinovou věž.
💧 Možnost doobjednání zavlažovací sady (není součástí balení).
👉 Prohlédněte si také další patrové květináče a květinové pyramidy pro města a obce v naší nabídce.
Zavlažovací sada se skládá z hlavní sestavy a mikrozávlahy.
Postup osázení a instalace květinové patrové konstrukce TOP:

Umístíme podstavec na vybrané místo, utvoříme drenážní vrstvu - např. keramzit pro lepší udržení vláhy a přikryjeme netkanou textilií.


Usadíme 1 sadební úroveň a vkládáme z vnitřní části rostliny. Po umístění všech rostlin v jedné vrstvě vysypeme prostor substrátem. Celý postup opakujeme až osázení celé sadební úrovně. Poté substrát důkladně zavlažíme a položíme další sadební úroveň.

Upozornění: je zakázáno šlapat po květinové stěně. Při instalaci používejte žebřík!