Hranatý květináč na balkonové zábradlí 29 × 29 cm v antracitové barvě

Hranatý květináč na balkonové zábradlí v antracitové barvě. Pevné uchycení, moderní vzhled a dostatek prostoru pro rostliny.

kliknutím zvětšíte
Hranatý květináč na balkonové zábradlí 29×29 cm antracit – plastový venkovní závěsný truhlík pro balkon a terasu
Hranatý květináč na balkonové zábradlí 29×29 cm antracit – plastový venkovní závěsný truhlík pro balkon a terasuHranatý závěsný květináč 29×29 cm teracota osázený barevnými květy a zelenými listy na balkonovém zábradlíPrima-květináče Hranatý květináč na balkonové zábradlí 29 × 29 cm v antracitové barvě samozavlažovací plastové venkovní závěsnéDetail upevnění na balkonové zábradlí – hranatý antracitový truhlík 29×29 cm Pohled shora do hranatého květináče 29×29 cm antracit – prostor připravený pro výsadbu letniček či bylinekPrima-květináče Hranatý květináč na balkonové zábradlí 29 × 29 cm v antracitové barvě samozavlažovací plastové venkovní závěsnéBoční pohled na venkovní hranatý květináč 29×29 cm antracit
ks
Kód:LOBELIA821694
Cena s DPH: 179 Kč
Cena bez DPH: 148 Kč
DPH:21 %
Dostupnost:Skladem
Barva : antracit, šedá
Materiál: plast
Tvar: hranatý
Velikost : do 30cm

Hranatý květináč na zábradlí 29 x 29 cm antracit

Moderní vzhled pro současné balkony
Hranatý květináč na zábradlí v antracitové barvě je ideální volbou pro moderní balkony a terasy. Tmavý odstín působí elegantně, neruší okolí a krásně zvýrazní barvy květin i zelených rostlin.

Stabilní uchycení na zábradlí
Květináč je vybaven dvěma aretačními spojkami, které zajistí pevné a bezpečné uchycení k zábradlí. Díky tomu drží stabilně i při větru a je vhodný pro každodenní venkovní použití.

Efektivní odvod přebytečné vody
Ve spodní části se nachází čtyři odtokové trubice, které odvádějí přebytečnou vodu. Zároveň vzniká prostor pro krátkodobé zadržení vody, což pomáhá udržet rovnoměrnou vlhkost substrátu.

Dostatek místa pro kořeny
Hranatý tvar poskytuje více prostoru pro kořenový systém než běžné úzké truhlíky. Květináč je vhodný pro balkonové květiny, menší keře i bylinky.

Antracit – praktická a nadčasová barva
Antracitová barva je odolná vůči zašpinění, snadno se kombinuje s kovovým zábradlím i moderní architekturou a dlouhodobě vypadá elegantně.

Technické parametry

  • délka: 29 cm
  • šířka: 29 cm
  • výška: 23 cm

👉 Prohlédněte si také další květináče na balkonové zábradlí v naší nabídce.

 

Potřebujete poradit ? Prima-květináče Hranatý květináč na balkonové zábradlí 29 × 29 cm v antracitové barvě samozavlažovací plastové venkovní závěsné

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz




Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Související odkazy

Keře do květináče

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace